Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43244
Stary 06.02.2011, 15:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Blagam, nie dręczcie moich oczu... piszcie nazwy drużyn jakos normalnie...
Czernomorec jesli już a nie Chernomorts.
Karabach a nie Qarabaq
Crvena Zvezda a nie Red Star
No z Azerami to akurat strzał kulą w płot - w Azerbejdżanie używany jest alfabet łaciński i poprawnie jest Qarabağ. Co do reszty pełna zgoda - ludzie piszący rosyjskie czy ukraińskie nazwy "po angielsku" to językowi ignoranci.
Odpowiedz cytując