FraMat napisał(a):

Blagam, nie dręczcie moich oczu... piszcie nazwy drużyn jakos normalnie...
Czernomorec jesli już a nie Chernomorts.
Karabach a nie Qarabaq
Crvena Zvezda a nie Red Star
|
No z Azerami to akurat strzał kulą w płot - w Azerbejdżanie używany jest alfabet łaciński i poprawnie jest
Qarabağ. Co do reszty pełna zgoda - ludzie piszący rosyjskie czy ukraińskie nazwy "po angielsku" to językowi ignoranci.