Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 06.02.2011, 15:54
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Jest kierowcą Formuły 1 i nie powinien ryzykować biorąc udział w rajdach samochodowych ale to młody człowiek, który realizował swoje pasje ścigając się w rajdach i jeżeli ktoś popełnił błąd to na pewno Lotus Renault, który nie zabronił mu tego w kontrakcie. Kubice jestem w stanie w pełni zrozumieć i usprawiedliwić.
I tu się zgadzamy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując