|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#453

06.02.2011, 15:54
|
_ukoL napisał(a): 
|
Jest kierowcą Formuły 1 i nie powinien ryzykować biorąc udział w rajdach samochodowych ale to młody człowiek, który realizował swoje pasje ścigając się w rajdach i jeżeli ktoś popełnił błąd to na pewno Lotus Renault, który nie zabronił mu tego w kontrakcie. Kubice jestem w stanie w pełni zrozumieć i usprawiedliwić.
|
I tu się zgadzamy
|
|