tofik napisał(a):

Musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ogląda mecze Chernomortsa. Nie wiem czy się taki znajdzie.
|
Blagam, nie dręczcie moich oczu... piszcie nazwy drużyn jakos normalnie...
Czernomorec jesli już a nie Chernomorts.
Karabach a nie Qarabaq
Crvena Zvezda a nie Red Star
