Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43241
Stary 06.02.2011, 15:41
Musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto ogląda mecze Czernomorca. Nie wiem czy się taki znajdzie.
Powód: i po krzyku :)
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.02.2011 o godz. 15:57.
..
Odpowiedz cytując