Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#447
Stary 06.02.2011, 15:29
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Dobrze ale nikt nie mówi, że hobby musi być bezpieczne. Startuje w wyścigach samochodowych i doskonale wie jakie wiąże się z tym ryzyko. Gdyby nie zaawansowana technologia już kilka lat temu mógł podzielić los Senny w Kanadzie.
Dlatetgo pogrubiłem nawet, że chodzi mi o hobby ekstremalne. A tu się nie popisali, te rajdy były przejawem totalnej amatorki Kubicy i teamu ogólnie. Bo paranoją jest, że w czasach gdy od sportowca wymaga się 100% profesjonalizmu (nawet w takiej Legii ponoć płącili kary za każdy kilogram nadwagi po przerwie świątecznej, a co dopiero mówić o dyscyplinie w najlepszych ligach?) jakiś kierowca F1 W TRAKCIE PRZEDEZONOWYCH TESTÓW wyjeżdża sobie na rajdy i rozbija sie w samochodzie konkurencyjnej marki, realizując swoje hobby. Niepojęte!
Odpowiedz cytując