|
Wg mnie wypadek mógł wyniknąć z nadsterowności pojazdu. Przed chwilą Kościuszko w TVN24 powiedział, że często w tym samochodzie ucieka tył, czyli Kubica musiał skontrować poślizg, a przez to wpadł na nierówność asfaltu, którą powinien ominąć.
Tym bardziej, że to było poza trasą, więc mógł o tej nierówności nie wiedzieć dokładnie.
|