Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#446
Stary 06.02.2011, 15:22
Wg mnie wypadek mógł wyniknąć z nadsterowności pojazdu. Przed chwilą Kościuszko w TVN24 powiedział, że często w tym samochodzie ucieka tył, czyli Kubica musiał skontrować poślizg, a przez to wpadł na nierówność asfaltu, którą powinien ominąć.
Tym bardziej, że to było poza trasą, więc mógł o tej nierówności nie wiedzieć dokładnie.
Odpowiedz cytując