Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#441
Stary 06.02.2011, 15:16
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
I tak to co się kocha i jest życiową pasją przez zostanie przez grupkę dyletantów nazwane głupotą i kretynizmem.
Najważniejsze to jest zdrowie Kubicy, a to czy wróci do F1 to już drugorzędna sprawa - ładnie się zapewne ten Boullier wkurzy, hehe.
Pasja pasją, ale w pewnych sytuacjach rozsądek u poważnych ludzi musi przewazyc.
Jak jesteś wolny, masz 20 lat i twoją pasją są skoki na główkę na Zakrzówku to ok. Jak masz 30, jesteś żonaty i rodzi ci sie synek, to ze skokami kończysz, choćby była to twoja największa miłość, bo są sprawy ważniejsze - nie możesz zatem dalej ryzykować zdrowiem / życiem. Trzeba umieć priorytetować sprawy. Kubica jest kierowcą F1 z milionowym kontraktem, to powinien się ograniczyć jeśli chodzi o tak skrajnie ekstremalne hobby (bo to nie jakaś jazda po mieście od świateł do świateł passatem 1,9, ale 200 km po wiejskich dróżkach w 300 koniowych maszynach!). Nie zrobił tego, powinno zareagować Renault. Nie zareagowało to teraz cierpią wszyscy. Przez ogólną głupotę, nazwijmy rzecz po imieniu... Szkoda Roberta, trzymam kciuki i głęboko wierzę, ze jakoś się poskłada chłopak, ale to współczucie nie może zaciemniać trzeźwego osądu całej sprawy.
Odpowiedz cytując