Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
440
06.02.2011, 15:13
To na sto procent nie mogła być dojazdówka - wręcz nie wyobrażalnym jest by taki wypadek stał się jeszcze przed startem do odcinka...
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93