Temat
:
Gdybym był trenerem...system gry/pierwsza jedenastka
Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
29
06.02.2011, 15:11
Uważam, że klub powinien bacznie obserwować ten temat, a potem zorganizować konkurs w jakim ustawieniu powinna zagrać Wisła w następnym meczu. Dla zwycięzcy konkursu smycz, a jeżeli Wisła wygra ten mecz to szalik "Dobry widok? Nie zasłaniaj!"
murray
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do murray
Znajdź inne posty napisane przez murray