Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.02.2011, 15:11
Uważam, że klub powinien bacznie obserwować ten temat, a potem zorganizować konkurs w jakim ustawieniu powinna zagrać Wisła w następnym meczu. Dla zwycięzcy konkursu smycz, a jeżeli Wisła wygra ten mecz to szalik "Dobry widok? Nie zasłaniaj!"
Odpowiedz cytując