http://www.youtube.com/watch?v=78smQ...layer_embedded
brylant17, o tym wybrzuszeniu asfaltu na pewno wiedział bo przecież podczas opisu trasy raczej ono już było.Co do deszczu to prędzej,szczególnie gdy zaczął padać już w trakcie przejazdu,a on miał opony na suchą nawierzchnię.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.