|
Łobodziński, Garguła, Jirsak to zawodnicy w pierwszej kolejności do odstrzału po sezonie, do tego dojdą zawodnicy wypożyczeni - Cikos żeby u nas został musi zagrać tą rundę o klasę lepiej, nie jest to zawodnik prezentujący równą wysoką formę - ma przebłyski nic więcej a to trochę za mało jak na zespół z takimi aspiracjami jak nasz. Ciekawe również jak potoczą się losy Chaveza gdyby nie udało nam się go wykupić po sezonie kolejna rewolucja dotknie formację defensywną lewa, prawa obrona i środek a to przed ewentualnymi występami w pucharach niczego dobrego nie wróży. Z tym, że do tych pucharów trzeba awansować a to po ostatnich występach (3 mecze bez gola) i ogólnej mizerii w grze będzie to trudne - nie wierzę by w przeciągu 2 tygodni nasza gra i dyspozycja poszczególnych zawodników uległa diametralnej zmianie na lepsze. Braki kadrowe nadal są spore w obronie, na skrzydłach i ataku. A bramkarz przyjdzie do nas za darmo na krótki kontrakt.
|