Gwiaździsty napisał(a):

|
Najbardziej to wk...ją mnie "wielcy poiadacze kart płatniczych" płacący rano za 5 bułek kartą z miną światowca. Momentalnie zablokują kasę. A jeśli jest następny robi się korek. Powinni zrobić ze 2 wolne stanowiska dla płacących kartą i będzie po problemie.
|
A slyszales o czyms takim jak PAY PASS karta zbizeniowa, transakcja trwa 10 sek do 50 pln co raz bardziej popularna.
Jak Ci braknie 10 zl bo chciales kupic np koszulke i musisz dymac do pobiskiego bankomatu to jest fajnie.
Na calym swiecie klient moze placic karta jak chce tylko w Polske jest k..wa z tym problem,a po za tym jest cos takiego jeszcze jak karta kredytowa ktora sie placi w terminalach a nie wyplaca kase w bankomacie.