Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#435
Stary 06.02.2011, 15:00
I tak to co się kocha i jest życiową pasją przez zostanie przez grupkę dyletantów nazwane głupotą i kretynizmem.
Najważniejsze to jest zdrowie Kubicy, a to czy wróci do F1 to już drugorzędna sprawa - ładnie się zapewne ten Boullier wkurzy, hehe.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując