Cytat:
I co uważasz,że jak grał w lepszej Wiśle, to miał łatwiej
|
Oczywiście, że tak, choćby dlatego, że miał komu podawać
Cytat:
|
Ja Ci tylko przypomnę, że on o obliczu tej "lepszej" Wisły decydował. A to, że w niej grał to już świadczy o jego umiejętnościach, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Kirm grałby tam w pierwszej 11.
|
Zgadza się, aczkolwiek nie sam. Wyróżniających się piłkarzy w tym czasie było wielu, a teraz?
