Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5231
Stary 06.02.2011, 14:59
Cytat:
I co uważasz,że jak grał w lepszej Wiśle, to miał łatwiej
Oczywiście, że tak, choćby dlatego, że miał komu podawać

Cytat:
Ja Ci tylko przypomnę, że on o obliczu tej "lepszej" Wisły decydował. A to, że w niej grał to już świadczy o jego umiejętnościach, bo jakoś nie chcę mi się wierzyć, że Kirm grałby tam w pierwszej 11.
Zgadza się, aczkolwiek nie sam. Wyróżniających się piłkarzy w tym czasie było wielu, a teraz?
Odpowiedz cytując