leszekpw napisał(a):

|
chyba nie przypuszczasz ze wystartowałby bez zgody Lotus-Renault?
|
nie wiem, nie mam żadnych informacji o tym, więc nie wypowiadam się...
swoją drogą dziwne by było postępowanie Renaulta, gdyby pozwolili Robertowi jeździć w Skodzie - co to za reklama dla nich?
Dużo bardziej prawdopodobne jest to, że Robert ma na tyle mocną pozycję, że jest w stanie sobie załatwić takie sprawy ze swoim teamem.