Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 06.02.2011, 14:58
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
chyba nie przypuszczasz ze wystartowałby bez zgody Lotus-Renault?
nie wiem, nie mam żadnych informacji o tym, więc nie wypowiadam się...

swoją drogą dziwne by było postępowanie Renaulta, gdyby pozwolili Robertowi jeździć w Skodzie - co to za reklama dla nich?
Dużo bardziej prawdopodobne jest to, że Robert ma na tyle mocną pozycję, że jest w stanie sobie załatwić takie sprawy ze swoim teamem.
Odpowiedz cytując