Wyświetl pojedynczy post
Ela
Pro Publico Bono
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#433
Stary 06.02.2011, 14:58
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem, po co Kubica startuje w takich rajdach?
Cytat:
Wielu zadaje sobie pytanie, dlaczego zespół pozwolił Kubicy na starty w rajdach samochodowych, które nie ma co ukrywać, są bardzo niebezpieczną dyscypliną. BMW zabroniło mu takich startów, Renault niestety postąpiło inaczej. Pojawiają się głosy, że Kubica w nowym kontrakcie z Lotusem-Renault wymógł zgodę na udział w takich rajdach. Nie wiem ile w tym prawdy, bo jednak występu w rajdzie Montecarlo Kubicy zabroniono. Wydaje mi się jednak, że problem leżał w samym kierowcy. Kubicę bardziej ciągnęło do rajdów niż do Formuły 1. Kilka razy wypowiadał się na ten temat, przebąkiwał nawet o porzuceniu F1 dla rajdów. Wielka szkoda, bo Robert to naprawdę jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1.

http://rod.salon24.pl/276107,smutny-...roberta-kubicy

Nie wiem na ile jest to prawda.

W Eurosporcie przed chwilą też mówili o grożącej amputacji :(
Odpowiedz cytując