Marszałek napisał(a):

|
Nie rozumiem, po co Kubica startuje w takich rajdach?
|
Cytat:
|
Wielu zadaje sobie pytanie, dlaczego zespół pozwolił Kubicy na starty w rajdach samochodowych, które nie ma co ukrywać, są bardzo niebezpieczną dyscypliną. BMW zabroniło mu takich startów, Renault niestety postąpiło inaczej. Pojawiają się głosy, że Kubica w nowym kontrakcie z Lotusem-Renault wymógł zgodę na udział w takich rajdach. Nie wiem ile w tym prawdy, bo jednak występu w rajdzie Montecarlo Kubicy zabroniono. Wydaje mi się jednak, że problem leżał w samym kierowcy. Kubicę bardziej ciągnęło do rajdów niż do Formuły 1. Kilka razy wypowiadał się na ten temat, przebąkiwał nawet o porzuceniu F1 dla rajdów. Wielka szkoda, bo Robert to naprawdę jeden z najbardziej utalentowanych kierowców F1.
|
http://rod.salon24.pl/276107,smutny-...roberta-kubicy
Nie wiem na ile jest to prawda.
W Eurosporcie przed chwilą też mówili o grożącej amputacji :(