Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#432
Stary 06.02.2011, 14:57
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem czy to był dobry wybór czy zły . Robert chciał startować w rajdach , sam zresztą powiedział że gdyby mu tego zabroniono , byłby gotowy odejsć z F1 .
Tak musiało być i tyle . Teraz trzeba trzymać kciuki za to aby ten wypadek nie spowodował kalectwa i braku możliwości uprawiania czynnie sportów ekstremalnych .
Odpowiedz cytując