|
Ludzie ale to jest prosta sprawa.
Jest zawodnikiem teamu F1 i tam tez staruje a nie robi sobie jakies zabawy w rajdach bo to jest jego fascynacja.
Renault powinno bylo podpisac z nim w kontrakcie calkowity zakaz wystepow poza F1...
Skoro pilkarz nie moze jezdzic na nartach to kierowca nie powienien startowac gdzie mu sie podoba.
To jest jego czysta glupota....
|