dynek.pl napisał(a):

Oby wszystko dobrze sie skonczylo ale abstrahujac od calej sytuacji jak zawodowy kierowca w F1 moze miec pozwolenie na udzial w jakis gownianych rajdach to jest nielogiczne - przeciez pilkarze maja na przyklad zakaz jazdy na nartach w kontrakcie.
|
Kubica miał tak mocną pozycję w negocjacjach, że wymógł na renault możliwość startów w rajdach.