Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#424
Stary 06.02.2011, 14:51
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem, po co Kubica startuje w takich rajdach?
Z czystej fascynacji. Robert od dawna podkreślał, że nie wiąże z Formułą 1 planów na całe życie, bardziej go kręciło WRC. Nie zmienia to jednak faktu, że ryzyko startów równocześnie w F1 i tego typu rajdach jest ryzykiem nieadekwatnym do celu. I tak jak wszyscy, cholernie się dziwę, że Renault nie zastrzegło zakazu w kontrakcie.

Musi być dobrze!
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując