Marszałek napisał(a):

|
Nie rozumiem, po co Kubica startuje w takich rajdach?
|
Z czystej fascynacji. Robert od dawna podkreślał, że nie wiąże z Formułą 1 planów na całe życie, bardziej go kręciło WRC. Nie zmienia to jednak faktu, że ryzyko startów równocześnie w F1 i tego typu rajdach jest ryzykiem nieadekwatnym do celu. I tak jak wszyscy, cholernie się dziwę, że Renault nie zastrzegło zakazu w kontrakcie.
Musi być dobrze!