Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
416
06.02.2011, 14:38
około 14:20 rozpoczęła się operacja która ma na celu zatrzymanie krwotoku i nastawienie złamanych kończyn.
Ponoć
ma złamane jeszcze nogi. Także pierw muszą zatamować krwotok, a potem dopiero można mówić czy Jego stan jest dobry czy nie.
nbp
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez nbp