Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?
Offline
#
414
06.02.2011, 14:25
Robert trzymaj sie! Wracaj szybko do zdrowia!
Opuści pierwsze starty ale mam nadzieję że na starty w Europie bedzie już gotowy.
Mako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mako
Odwiedź stronę domową użytkownika Mako!
Znajdź inne posty napisane przez Mako