Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5226
Stary 06.02.2011, 12:58
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajmy, Kirm jest lepszy niż Zieńczuk.
Chyba od dupy strony. Kirm MA szansę stać się lepszym niż Zieńczuk. Zieńczuk czy był w formie czy nie zawsze zaliczał sporo asyst. Potrafił wrzucić piłkę w taki sposób, że zawsze było zagrożenie pod bramką + plus jego skuteczność. Potrafił strzelać po 8 bramek w sezonie i więcej (sezon konia 2007-08). Kirm tyle nawet w całej swojej karierze w Wiśle nie zdobył.
Odpowiedz cytując