Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
laser
Junior Member
Od: 03.2009
Offline
#
5627
06.02.2011, 12:47
A gdzie to było napisane że mecze reprezentacji będą na 3 stadionach?.....widocznie przeoczyłeś
laser
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do laser
Znajdź inne posty napisane przez laser