Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17213
Stary 06.02.2011, 12:14
orzeu napisał(a):Wyświetl post
To by byla kompromitacja. Nigdzie nie spotkalem sie z takim rozwiazaniem.
Ja spotkałem się w przypadku kilku sklepów internetowych. W sklepach zwykłych praktykowana jest gdzieniegdzie minimalna kwota, od której płaci się kartą.
Odpowiedz cytując