Wyświetl pojedynczy post
JAR0
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#394
Stary 06.02.2011, 12:08
Zawsze się troche dziwiłem że Robert nie ma w kontrakcie zakazu jeżdżenia w rajdach. Przecież to bardziej niebezpieczne od F1 patrząc na groźne wypadki. Oby nie potwierdziły się informacje o złamaniach bo sezon z głowy :(
Odpowiedz cytując