Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17210
Stary 06.02.2011, 11:58
rav napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze co do kart płatniczych.

Czy to taki problem wprowadzić prowizję od transakcji kartowych? Po prostu dodają te 2% więcej jeśli chcesz płacić plastikiem i po problemie: możliwość zapłaty istnieje, ale bardziej opłaca się gotówką.
To by byla kompromitacja. Nigdzie nie spotkalem sie z takim rozwiazaniem.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując