rav napisał(a):

Jeszcze co do kart płatniczych.
Czy to taki problem wprowadzić prowizję od transakcji kartowych? Po prostu dodają te 2% więcej jeśli chcesz płacić plastikiem i po problemie: możliwość zapłaty istnieje, ale bardziej opłaca się gotówką.
|
To by byla kompromitacja. Nigdzie nie spotkalem sie z takim rozwiazaniem.