Watts napisał(a):

|
1) Nawet nie kpię z Gola z osobna, jest dla mnie po prostu jednym z wielu przedstawicieli grupy rodzimych "gwiazdek" które kosztują dużo i na krajowym podwórku może i się wyróżniają, ale w europejskich pucharach są nic niewarci. Poza tym, Boukhari-sroukhari. Tak jak i ten Twój "w...wiony" Branco reprezentuje sprowadzony naprędce szrot, który z transferami z tego okienka ma niewiele wspólnego..
|
Skąd ta opinia że Gol kosztuje dużo? Kolejne mity i propaganda? (przechodzi za darmo)
Rozumiem że Wilka od nas też zaliczasz do tej grupy rodzimych "gwiazdek"?
Wg mnie Gol nie będzie zarabiał więcej niż Branco, Boukhari u nas. Podobno Gol ma dostawać w Legii 140 tysięcy euro rocznie - mniej niż Branco czy Boukhari.