Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17205
Stary 06.02.2011, 10:03
Kuba napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy artykuł w Dzienniku Polskim nt hali
http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-...5,0:pag:1#nav0

no i po prawej stronie ankieta dotycząca hal. Nie zapomnijcie odpowiednio zagłosowac, wprawdzie to bzdura i wszystko rozstrzygnie się na górze, ale politycy muszą czuć presje.
Coz, prawda jest taka, ze w innych krajach obiekty klubowe sa budowane przez kluby (czyli inwestorow znalezionych przez kluby), a nie przez wladze samorządowe - moi znajomi zagraniczni byli bardzo zdziwieni, ze 2 stadiony krakowskie powstaly za pieniadze podatnikow.
My juz dostalismy od miasta stadion w cenie duzej hali bo tez nikt sobie nie wyobrazal, ze mozemy grac gdzie indziej wiec teraz nie ma co robic z siebie pokrzywdzonych. Jak nie widze problemu dlaczego Wisla mialaby nie grac w hali na Czyzynach tak naprawde to ile razy w ciagu roku zapelnia sie nasza stara, mala hala ? kilka razy na mecze Euroligi wiec czy naprawde potrzebna jest nowa hala w tym miejscu ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując