Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8012
Stary 06.02.2011, 09:39
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Tak panowie holender w Poloni uklada klocki i na wiosne beda silni ,pilkarzy maja dobrych .JESTEM bardzo CIEKAWY jak im sie potoczy mecz z Legia .
To fajnie, że zrobili formę na mecze sparingowe z mocnymi rywalami
A w lidze co będzie ? Pewnie "ciężkie nogi" i "śliwki robaczywki"
Mnie nie ruszają wygrane sparingowe, porażki również. Gdyby patrzeć tylko na mecze sparingowe to Legia już dawno wygrałaby Puchar Francji, Polonia powinna zdobyć mistrzostwo Polski, a my bronić się przed spadkiem.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.02.2011 o godz. 09:42.
..
Odpowiedz cytując