wikink1 napisał(a):

|
Tak panowie holender w Poloni uklada klocki i na wiosne beda silni ,pilkarzy maja dobrych .JESTEM bardzo CIEKAWY jak im sie potoczy mecz z Legia .
|
To fajnie, że zrobili formę na mecze sparingowe z mocnymi rywalami

A w lidze co będzie ? Pewnie "ciężkie nogi" i "śliwki robaczywki"
Mnie nie ruszają wygrane sparingowe, porażki również. Gdyby patrzeć tylko na mecze sparingowe to Legia już dawno wygrałaby Puchar Francji, Polonia powinna zdobyć mistrzostwo Polski, a my bronić się przed spadkiem.