aNouc napisał(a):

Żadnych błędów nie wykryją.
W Poznaniu jest po prostu zjebany dach i z murawą będą ciągłe problemy. Ona nie ma czym oddychać, ja nie miałem czym oddychać podczas wyjazdu a niektóre oddalone sektory widziane były przez mgłę. A to był listopad. Nie wyobrazam sobie co tam sie będzie dziać w lecie. Były też komentarze że osoby ze stadionu wychodziły całe mokre. Duchota niesamowita! Sam momentami czułem się jak pod narkozą, ten stadion jest jak głupi jaś 
Jak można było takiego grzyba wyjebać i zostawić kilkadziesiąt metrów otworu. Jakieś lampy naświetlają ta murawę od miesiąca dzień noc, dzień noc i nic się nie zmienia.Wniosek? nowoczesny sprzęt nie może sobie z tym poradzić więc tym bardziej matka natura jest na straconej drodze. Jeszcze jedna-dwie wymiany i zainstalują sztuczną murawę.
|
Oj wykryją, wykryją, przede wszystkim w marnotrawieniu publicznych pieniędzy. Dlatego właśnie szef POSIRu dostał zawczasu bana parę dni temu i już go nie ma na stanowisku.