Ciekawy artykuł w Dzienniku Polskim nt hali
http://www.dziennik.krakow.pl/pl/po-...5,0:pag:1#nav0
no i po prawej stronie ankieta dotycząca hal. Nie zapomnijcie odpowiednio zagłosowac, wprawdzie to bzdura i wszystko rozstrzygnie się na górze, ale politycy muszą czuć presje.