Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43228
Stary 06.02.2011, 00:15
zim zum napisał(a):Wyświetl post
a cóż takiego strasznego pisałem o meliksonie ? .
Musisz coś zrozumieć - 'kolega' z którym się sprzeczasz ledwo się nie pociął po Pawle Brożku - nawet marsz żałobny mu zafundował.Jakoś przeżył i znalazł kolejnego idola którego ponoć widział w 2 meczach i który jest 3 razy lepszy niż Błaszczu
Z fanatykiem nie wygrasz, pamiętaj - a tak w ogóle to to że nikt o nim nie słyszał to akurat nic nie znaczy.Jesteśmy w takim miejscu piłkarskiego łańcucha pokarmowego że nie kupujemy zawodników o których ktoś wcześniej słyszał(pomijam pasjonatów którzy wiedzą więcej niż można by było sobie wyobrazić), chyba że to są grajki z naszej ligi.

A tak w ogóle to mam nadzieje że to będzie dobry grajek jak na naszą ligę.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując