Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8008
Stary 06.02.2011, 00:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Ja nie mam nic przeciw obcokrajowcom, ale gdzie Cleber a gdzie Bunoza, gdzie Pajlić a gdzie Penksa?
Super porównanie.

Więc tak :
Gdzie Cleber gdzie Bunoza - poszukaj sobie i sprawdz gdzie był Cleber w wieku Bunozy ok?

Dlaczego nie napiszesz, "gdzie Cleber a gdzie Jaliens"
Penksa a Paljic to już w ogóle super porównianie, hmm zastanówmy sie gdzie byłby turbokrasnal gdyby w momencie przyjscia do klubu skazano na bocznego obrońce.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując