wolfy napisał(a):

Ja nie mam nic przeciw obcokrajowcom, ale gdzie Cleber a gdzie Bunoza, gdzie Pajlić a gdzie Penksa?
|
Super porównanie.
Więc tak :
Gdzie Cleber gdzie Bunoza - poszukaj sobie i sprawdz gdzie był Cleber w wieku Bunozy ok?
Dlaczego nie napiszesz, "gdzie Cleber a gdzie Jaliens"
Penksa a Paljic to już w ogóle super porównianie, hmm zastanówmy sie gdzie byłby turbokrasnal gdyby w momencie przyjscia do klubu skazano na bocznego obrońce.