MatMario napisał(a):

|
Był ktoś na nartach dziś? Płyną stoki czy warunki ok? Bo w mieście wygląda to na wiosnę, nie wiem jak góry lub gorce. Zna ktoś Magure? Fajnie tam jest?
|
Na magurze fajnie się jeździ Wmiare dobrze przygotowana trasa , nowe krzesełko , brak kolejek Polecam