Wyświetl pojedynczy post
adTSam
Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 06.02.2011, 00:05
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś na nartach dziś? Płyną stoki czy warunki ok? Bo w mieście wygląda to na wiosnę, nie wiem jak góry lub gorce. Zna ktoś Magure? Fajnie tam jest?
Na magurze fajnie się jeździ Wmiare dobrze przygotowana trasa , nowe krzesełko , brak kolejek Polecam
Odpowiedz cytując