Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8007
Stary 06.02.2011, 00:02
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kpisz z Gola w drużynie Twojego rywala, a u siebie Boukhariego nie widzisz...

Już były próby budowania drużyn w oparciu o słabych zawodników zagranicznych, jedyna różnica, to że goście w Pogoni mogli się przynajmniej ze sobą na boisku dogadać

Ja nie mam nic przeciw obcokrajowcom, ale gdzie Cleber a gdzie Bunoza, gdzie Pajlić a gdzie Penksa?
1) Nawet nie kpię z Gola z osobna, jest dla mnie po prostu jednym z wielu przedstawicieli grupy rodzimych "gwiazdek" które kosztują dużo i na krajowym podwórku może i się wyróżniają, ale w europejskich pucharach są nic niewarci. Poza tym, Boukhari-sroukhari. Tak jak i ten Twój "w...wiony" Branco reprezentuje sprowadzony naprędce szrot, który z transferami z tego okienka ma niewiele wspólnego.

2) Jakie próby? Pogoń Szczecin, gdzie do jednego emeryta z przeszłością w kadrze dokupiono dwudziestu sprzedawców przekąsek z Copacabany? Kompromitujesz się porównując bądź co bądź aktualnych lub byłych reprezentantów kraju do totalnych półamatorów z plaży.

3) Dobra dobra, zaraz się tu okaże że Penksa był niesamowitym napastnikiem.
Odpowiedz cytując