Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43227
Stary 05.02.2011, 23:44
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Może ty będziesz to robił, na gwizdy skierowane tylko do jednego zawodnika trzeba sobie wybitnie zasłużyć, (grać słabo przez większość meczów jak Łobo), bo przecież Małecki czasami gra fatalnie a nikt na niego nie gwiżdże, chyba że masz na myśli gwizdy na całą drużynę co zresztą było u nas bardzo rzadko praktykowane.
Slędzać Twoje posty na temat Melikson nie trudno domyśleć się o co chodzi, masz jakiś problem a wiedząc że za przekraczanie granicy grozi ban starasz się w delikatny sposób wjechać na Maora.
a cóż takiego strasznego pisałem o meliksonie ? śmieszy mnie tylko robienie z niego drugiego benayouna w sytuacji gdy 2 miesiace temu 99% użytkowników nie wiedziało o istnieniu takiego gościa. gość żadnym kozakiem pewnie nie jest, bo jakby tak było to w wieku 26 lat grałby już dawno w porządnej drużynie. czas pokaże jak ostatecznie będzie. propomuje jednak póki co nie kreować go na Boga, bo można się srogo zawieść.
Odpowiedz cytując