westersyl napisał(a):

Może ty będziesz to robił, na gwizdy skierowane tylko do jednego zawodnika trzeba sobie wybitnie zasłużyć, (grać słabo przez większość meczów jak Łobo), bo przecież Małecki czasami gra fatalnie a nikt na niego nie gwiżdże, chyba że masz na myśli gwizdy na całą drużynę co zresztą było u nas bardzo rzadko praktykowane.
Slędzać Twoje posty na temat Melikson nie trudno domyśleć się o co chodzi, masz jakiś problem a wiedząc że za przekraczanie granicy grozi ban starasz się w delikatny sposób wjechać na Maora.
|
a cóż takiego strasznego pisałem o meliksonie ? śmieszy mnie tylko robienie z niego drugiego benayouna w sytuacji gdy 2 miesiace temu 99% użytkowników nie wiedziało o istnieniu takiego gościa. gość żadnym kozakiem pewnie nie jest, bo jakby tak było to w wieku 26 lat grałby już dawno w porządnej drużynie. czas pokaże jak ostatecznie będzie. propomuje jednak póki co nie kreować go na Boga, bo można się srogo zawieść.