Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8006
Stary 05.02.2011, 23:43
Watts napisał(a):Wyświetl post
W odpowiedzi na zarzuty przepłacania Polaków tutejsi "specjaliści" doradzają wzmacnianie nas Golami, Bartczakami i innymi wyrobnikami, dlatego chciałbym żebyś wskazał, kogo z zagranicy mamy kupić żebyś WRESZCIE był zadowolony.
Kpisz z Gola w drużynie Twojego rywala, a u siebie Boukhariego nie widzisz...

Już były próby budowania drużyn w oparciu o słabych zawodników zagranicznych, jedyna różnica, to że goście w Pogoni mogli się przynajmniej ze sobą na boisku dogadać

Ja nie mam nic przeciw obcokrajowcom, ale gdzie Cleber a gdzie Bunoza, gdzie Pajlić a gdzie Penksa?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.02.2011 o godz. 23:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując