Watts napisał(a):

|
W odpowiedzi na zarzuty przepłacania Polaków tutejsi "specjaliści" doradzają wzmacnianie nas Golami, Bartczakami i innymi wyrobnikami, dlatego chciałbym żebyś wskazał, kogo z zagranicy mamy kupić żebyś WRESZCIE był zadowolony.
|
Kpisz z Gola w drużynie Twojego rywala, a u siebie Boukhariego nie widzisz...
Już były próby budowania drużyn w oparciu o słabych zawodników zagranicznych, jedyna różnica, to że goście w Pogoni mogli się przynajmniej ze sobą na boisku dogadać
Ja nie mam nic przeciw obcokrajowcom, ale gdzie Cleber a gdzie Bunoza, gdzie Pajlić a gdzie Penksa?