Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8005
Stary 05.02.2011, 23:30
Cytat:
Dostajemy 4:0 z Valerengą, a tu trzech w....ionych na boisku: Branco, Małecki i "Sobol".
Ale durne. Na takiej samej zasadzie można napisać, że po meczu z Cracovią kamera pokazała cieszących się jak dzieci w Sudanie na Mikołaja stranierich, a ci pokrojeni, poszatkowani i zmieleni za Wisłę wytarli nochale w koszulki i poszli do szatni.

Cytat:
Polityka zatrudniania miernych internacjonałów doprowadzi nas do poziomu Pogoni Szczecin.
W odpowiedzi na zarzuty przepłacania Polaków tutejsi "specjaliści" doradzają wzmacnianie nas Golami, Bartczakami i innymi wyrobnikami, dlatego chciałbym żebyś wskazał, kogo z zagranicy mamy kupić żebyś WRESZCIE był zadowolony. Kogo Ty oczekujesz?
Odpowiedz cytując