Wyświetl pojedynczy post
nbp
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20649
Stary 05.02.2011, 23:26
skoro temat REPRA to pozwolę sobie zadać pytanie odnośnie imprezy Euro 2012. Mówione było jakiś czas temu w TV i prasie - w jakich miastach w PL odbędą się mecze grupowe z udziałem Polski.

Nasza repra miała grać bodaj we Wro, Wawie i Poznaniu ( co do pyr to nie jest pewien, bo może to był Gdańsk ).
Co nie zmienia faktu, że na pewno we Wro i w Wawie mają być 2/3 meczy grupowej fazy.


Tymczasem zaglądam sobie na harmonogram imprezy na stronie eufy i widzę:

http://pl.uefa.com/MultimediaFiles/D...2_DOWNLOAD.pdf


2 mecze w stolicy i jeden we Wrocławiu.

Czy ja coś przeoczyłem ? Zabrali jeden mecz pyrom / gdańszczanom na korzyść stolicy ?
Odpowiedz cytując