|
ja nie widzę w tym poście nic strasznego, nie ma tam rasistowskich albo określeń ("miernych internajconałów"-jak dla mnie bardziej delikatnie się nie dało, "nieudacznicy"-dużo gorsze słowa padały nieraz bez konsekwencji). Mało tego, sądzę że gość ma rację po części
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|