Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2359
Stary 05.02.2011, 23:09
ja nie widzę w tym poście nic strasznego, nie ma tam rasistowskich albo określeń ("miernych internajconałów"-jak dla mnie bardziej delikatnie się nie dało, "nieudacznicy"-dużo gorsze słowa padały nieraz bez konsekwencji). Mało tego, sądzę że gość ma rację po części
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
Odpowiedz cytując