Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kane
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
43223
05.02.2011, 22:58
Moim zdaniem Dolha u nas to news rodem z "Faktu". Gość ma za słabą psyche żeby wrócić, zostałby zniszczony i on wie o tym. Nie mamy tyle kasy, żeby się koleś połasił kosztem takiej traumy
kane
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kane
Znajdź inne posty napisane przez kane