xdarek napisał(a):

|
Bayern prowadzi 2:0 przegrywa 3:2 Arsenal 4:0 a remisuje 4:4 i bądz tu człowieku mądry;/
|
Musiały być bardzo duże pieniądze postawione na faworytów swoich lig.
Nie zdziw się jak dziś Barca zrobi X
A po drugie "status quo" musi byc zachowany.
Buffalo - Toronto
1(2)
ml:Nashville - Detroit
2(2)
a czemu by nie

Barca - Atletico
X2(5,15)
dnb:Atletico
2(10)