Wyświetl pojedynczy post
JAN ZEMBRZYCKI
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9412
Stary 05.02.2011, 21:30
xdarek napisał(a):Wyświetl post
Bayern prowadzi 2:0 przegrywa 3:2 Arsenal 4:0 a remisuje 4:4 i bądz tu człowieku mądry;/
Musiały być bardzo duże pieniądze postawione na faworytów swoich lig.
Nie zdziw się jak dziś Barca zrobi X

A po drugie "status quo" musi byc zachowany.

Buffalo - Toronto 1(2)

ml:Nashville - Detroit 2(2)

a czemu by nie
Barca - Atletico X2(5,15)
dnb:Atletico 2(10)
Powód: wyniki
Ostatnio edytowane przez JAN ZEMBRZYCKI : 06.02.2011 o godz. 16:20.
Odpowiedz cytując