dynek.pl napisał(a):

|
Coz, gdyby Dolha mial bronic tak jak wtedy (chyba byl najlepszym bramkarzem w erze TF) to pomysl bylby dobry
|
Genialny! Jako jedyny zawodnik w drużynie miałby indywidualny doping.
Moglibyśmy jeszcze Surmę ściągnąć, w sumie też dobry pomysł.