Coz, gdyby Dolha mial bronic tak jak wtedy (chyba byl najlepszym bramkarzem w erze TF) to pomysl bylby dobry
ale chyba w formie juz takiej nie jest, a i trener bramkarzy inny.
Nigdy nie rozumialem tej smiesznej nienawisci do niego. Kolesiowi skonczyl sie kontrakt, zamiast nowej konkretnej propozycji byl zwodzony wiec w koncu podpisal umowę gdzie indziej - proste. A moze on mial tu grac bez umowy

tlum potrzebowal ofiar, Heler ratując swój tyłek wymyslil jakąś historię jak to niby było (choc podobno kontrakt przeciez byl przedluzony juz dawno), a plebs to kupił.
Tak czy siak szkoda, ze tak to sie skonczylo.