Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43208
Stary 05.02.2011, 20:55
Coz, gdyby Dolha mial bronic tak jak wtedy (chyba byl najlepszym bramkarzem w erze TF) to pomysl bylby dobry
ale chyba w formie juz takiej nie jest, a i trener bramkarzy inny.
Nigdy nie rozumialem tej smiesznej nienawisci do niego. Kolesiowi skonczyl sie kontrakt, zamiast nowej konkretnej propozycji byl zwodzony wiec w koncu podpisal umowę gdzie indziej - proste. A moze on mial tu grac bez umowy
tlum potrzebowal ofiar, Heler ratując swój tyłek wymyslil jakąś historię jak to niby było (choc podobno kontrakt przeciez byl przedluzony juz dawno), a plebs to kupił.
Tak czy siak szkoda, ze tak to sie skonczylo.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując