|
to chyba niesmaczny żart pismaków że Dolha miałby wrócic do Wisły.Pozatym ma już swoje lata i wtedy jak był w formie to trenował go Stingaciu a potem Ryszard Jankowski których już nie ma w Wiśle niestety.Ogólnie nie jestem zwolennikiem zatrudniania zawodników 32-34 letnich.R22 to nie przystań dla emerytów.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.02.2011 o godz. 21:02.
|