Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43206
Stary 05.02.2011, 20:22
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
jasne marudzicie na Peskovicia, marudzicie na Dolhe, robcie tak dalej wywierajac presje na zarząd a z bramkarza bedzie wielkie g.... w tym sezonie i bedzie bronił niepewny Jovanic czy jeszcze mniej pewny Kurto
Na szczęście chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy, że Rumun tu wróci. Ale jeśli ktokolwiek w klubie słucha tego, co wszystkie małolaty i stare pikniki klepią na forum to akurat w tej kwestii bardzo dobrze się by stało, gdyby posłuchać zechcieli (jeżeliby taki niedorzeczny pomysł im do głowy jednak przyszedł)

Czy same umiejętności piłkarskie naprawdę Ci wystarczą, żeby oglądać gościa w koszulce z Białą Gwiazdą? Jeśli tak to raczej się nie dogadamy.

Gordian napisał(a):Wyświetl post
Z bramkarzem mamy kłopot nieziemski od jakichś 50 lat (od czasów Jurowicza) i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić.
Niestety ja pamiętam dwóch niezłych (Zajda, Sarnat) i dwóch broniących świetnie tylko charakterologicznie ch***wych....Bobrowicz i właśnie...Dolha.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując