zim zum napisał(a):

|
Jak będzie słabo grał to gwizdów nie uniknie
|
Może ty będziesz to robił, na gwizdy skierowane tylko do jednego zawodnika trzeba sobie wybitnie zasłużyć, (grać słabo przez większość meczów jak Łobo), bo przecież Małecki czasami gra fatalnie a nikt na niego nie gwiżdże, chyba że masz na myśli gwizdy na całą drużynę co zresztą było u nas bardzo rzadko praktykowane.
Slędzać Twoje posty na temat Melikson nie trudno domyśleć się o co chodzi, masz jakiś problem a wiedząc że za przekraczanie granicy grozi ban starasz się w delikatny sposób wjechać na Maora.