Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
berto2
Junior Member
Od: 09.2003
Offline
#
43203
05.02.2011, 20:05
A co byście powiedzieli na Janka Muche? To byłby dla nas bramkarz marzenie...
berto2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do berto2
Znajdź inne posty napisane przez berto2