Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20644
Stary 05.02.2011, 19:43
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
W sprawie neostrady. Mam jeszcze tą jednomegową i normalnie od 2-3 dni flimiki z youtuba buforuje jakby szkłęrwa na modemie przedpotopowym chodził internet. Ich wina czy komputera, bo już sam nie wiem, a szybsze neo dopiero od marca. :/
mam co prawda internet od Tele2 ale to to samo łącze to Neo. I też ostatnio mi się wolniej buforują filmiki na YT więc to raczej wina nadawcy...
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując