_ukoL napisał(a):

|
W sprawie neostrady. Mam jeszcze tą jednomegową i normalnie od 2-3 dni flimiki z youtuba buforuje jakby szkłęrwa na modemie przedpotopowym chodził internet. Ich wina czy komputera, bo już sam nie wiem, a szybsze neo dopiero od marca. :/
|
mam co prawda internet od Tele2 ale to to samo łącze to Neo. I też ostatnio mi się wolniej buforują filmiki na YT więc to raczej wina nadawcy...